Vítejte na stránkách obce Obec Přibyslav.
Nastavení zobrazení

2023 - Čištění koupaliště
  • Eva Jonešová
  • 344

Jarní brigáda

25.3.2023 jsme se sešli, jako každý rok, abychom společnými silami vyčistili požární nádrž/koupaliště před letní sezónou.

Každý brigádník dostane své koště a může začít čistit stěny, později i dno nádrže. Vše se dočistí tlakovým čističem a je hotovo.

Občas se mladým brigádníkům stává, že jim z nadšení zateče voda i do holínek.

Nakonec jsme si společně opekli vuřty.

číst více
Nový obecní web
  • OI admin
  • 810

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

číst více
publikováno: 16. 8. 2020 22:25,

Novinky z

• Andrea Dudková
  • 109
Letní hasičský ples

Devátý Letní hasičský ples se koná v sobotu 29.6.2024 od 18:00h na hřišti u OÚ. Všechny Vás srdečně zveme.

• začíná v - končí v
  • Hřiště u OÚ Přibyslav
nová událost

V neděli 22.10.2023 se od 14.00h bude na hřišti u OÚ konat tradiční posvícenské Stínání kohoutů. Všichni jste srdečně zváni.

• OI admin
  • 810